STAWY JAK ZA MŁODU? TERAZ TO MOŻLIWE!

Materiał opublikowany

ANNA PIOTROWSKA: DZIĘKI TEMU NAPRAWIŁAM STAWy I ZNOWU MOGĘ ZROBIĆ SZPAGAT!

Dzisiaj opowiemy Wam ciekawą historię. Cuda się czasem zdarzają. To prawda, że za nimi często stoją najnowsze osiągnięcia nauki. Nasz korespondent przeprowadził wywiad z 80-letnią Anną Piotrowską, która od dawna choruje na artrozę stawów kolanowych, a teraz dzięki nowoczesnej kuracji znów może zrobić szpagat i usiąść w pozycji lotosu! Starsza kobieta wygląda teraz świetnie i zgodziła się udzielić wywiadu, by wykazać się elastycznością oraz opowiedzieć o swoim doświadczeniu!

Rodzinnym miastem Anny Piotrowską jest Katowice. Jest typową polską emerytką. Urodziła się w czasie wojny. Ukończyła studia medyczne. Pracowała jako sanitariuszka w wojsku, uczestniczyła w wydarzeniach czechosłowackich w 1968. Posiada nagrody rządowe. Tak się złożyło, że Anna zrezygnowała z wojska, osiedliła się w Krakowie i poszła do pracy do warsztatu wypalania w cegielni. Robiła tam wszystko. Cegły były wypalane w piecach, więc trzeba było ręcznie pchać wózki z gotowymi materiałami. Praca w zimnie, w strasznych przeciągach, gdy piec płonie za plecami. Z przodu było -15°C, a z tyłu +60°C.

Służba w wojsku i ciężka praca jakiej się podjęła, źle wpłynęły na zdrowie kobiety. Pojawiły się wszelkiego rodzaju stany zapalne, które szczególnie dokuczały stawom. To wszystko przyczyniło się do tego, że Anna nabawiła się artrozy stawów kolanowych.

„Choroba rozwijała się bardzo szybko. Próbowałam z nią walczyć. Chodziłam do specjalistów, póki jeszcze dałam radę, regularnie brałam przypisywane preparaty, piłam różne wywary, wcierałam maści. Jednak to wszystko na nic, bo choroba postępowała. Każdy krok sprawiał mi ogromny ból, doprowadzając mnie do łez. Poddałam się w wieku 70 lat.” – mówi Anna.

"Nie miałam już siły, aby dalej tolerować tę mękę” - przyznaje emerytka naszemu korespondentowi. "Wolałam umrzeć niż dalej żyć z tym bólem” – wyznaje.

Jako uczestniczka walk (otrzymała wiele orderów za udział w wydarzeniach w Czechosłowacji) zaproponowano jej wymianę stawów na protezy. Jednak nawet z dofinansowaniem od Państwa, koszt wymiany wynosił ponad 7 tysięcy złotych za jedną protezę.

"Nie miałam takich pieniędzy. A sama operacja była przerażająca. W wieku 75 lat to nie żarty. Zdecydowałam, że niech będzie tak, jak jest." - wspomina Anna Piotrowska.

A potem stało się to, co Anna Piotrowska nadal uważa za cud. Przypadkowo dowiedziała się od sąsiada, że w ich mieście pojawił się specjalista, który zajmuje się terapią chorób związanych ze stawami. Sąsiad mówił, że ma jakiś cudowny środek, który po jednej kuracji nie tylko łagodzi ból i stan zapalny, ale także regeneruje tkankę chrzęstną, przywracając stawy do pierwotnego, zdrowego stanu.

"Natychmiast zadzwoniłam do mojej córki. Mieszka w Warszawie. Przyjechała, skontaktowała się z tym specjalistą, a on zgodził się mi pomóc" - wspomina Anna Piotrowska.

Po rozmowie z nim, uwierzyłam, że to może mi pomóc. Już po 4 tygodniach stosowania tego środka mogłam wstać z wózka inwalidzkiego i sama pójść do sklepu. Po sześciu tygodniach moje stawy okazały się zdrowe. Co potwierdziły badania RTG.

Po lewej: zdjęcie RTG prawego stawu kolanowego Anny w wieku 75 lat. Tkanka chrzęstna jest prawie całkowicie zniszczona. Zalecenia lekarzy - wymiana stawu na protezę.
Po prawej: zdjęcie rentgenowskie prawego stawu kolanowego Anny po kuracji.

ALE TO NIE KONIEC HISTORII!


"Wiesz, po kuracji poczułam, że moje nogi są tak samo zwinne i silne jak w młodości, kiedy służyłam w wojsku! I zaczęłam ćwiczyć gimnastykę, a nie robiłam tego od czterdziestu lat. Zaczęłam od przysiadów i innych prostych ćwiczeń. Miesiąc później zaczęłam skakać na skakance.”


"A potem postanowiłam poćwiczyć szpagat. Miesiąc ćwiczyłam i udało mi się! W kolanach nie ma bólu. Stawy są jak nowe! Jestem bardzo wdzięczna mojemu specjaliście".


OD REDAKCJI:

Poznaliśmy nazwisko specjalisty, który pomógł emerytce. Okazał się nim Anatol Edwardowicz, profesor z trzydziestoletnim praktycznym stażem pracy. Postanowiliśmy się spotkać z Edwardowiczem, aby opowiedział nam nieco więcej o swoim środku.

Anatol Edwardowicz

Założyciel Nowoczesnej kinezyterapii-alternatywnej metody terapii chorób przewlekłych i urazów układu mięśniowo-szkieletowego.

- Profesorze, proszę powiedzieć nam więcej o środku stosowanym przez Panią Anną.

- To Prostavin Plus. Całkowicie naturalne kapsułki. Ich składu nie można odtworzyć syntetycznie. Naukowcy nie byli jeszcze w stanie stworzyć innego środka o podobnym działaniu. Jest produkowany tylko w Polsce i wydano 1.3 miliona dolarów na opracowanie jego receptury.

- Jak działają te cudowne kapsułki?

- Nie ma tu żadnego cudu, sama nauka. Głównym składnikiem produktu jest hydrolizat kolagenu, który jest niezbędną substancją budującą nasze stawy i kości. Jego niedobór prowadzi do stanów zapalnych i powoduje choroby stawów. Jego głównym zadaniem jest budowanie tkanki łącznej, stawów, chrząstki i ścięgien. Nie ma nic równie skutecznego w przywracaniu tkanki chrzęstnej stawu. Ponadto w produkcie jest zawarty kwas hialuronowy i cynk, które hamują stan zapalny, dbają o odpowiednie nawilżenie stawów i chronią przed utratą tkanki chrzęstnej. Ostatnim składnikiem jest kadzidłowiec, który jest skuteczną rośliną o działaniu przeciwreumatycznym, łagodzi ból i poprawia ruchliwość stawów.

- Brzmi imponująco. Wyjaśnij nam, co to oznacza dla zwykłych ludzi z chorobami stawów?


- Oznacza to, że średniowieczna medycyna należy już do przeszłości i możesz pokonać swoje choroby w domu w ciągu miesiąca lub dwóch. Prostavin Plus, wspomaga regenerację stawów już na poziomie komórkowym. Eliminuje przyczynę samego bólu i przywraca stawy do pierwotnego, normalnego stanu. Pacjent nie tylko pozbywa się objawów, ale całej choroby.

Wystarczy jedna, miesięczna kuracja Prostavin Plus - a ból stawów nigdy więcej nie uprzykrzy Ci życia.

1. Brak składników nawilżających stawy. Zniszczona tkanka chrzęstna.
2. Odbudowa tkanki chrzęstnej stawu po 2 tygodniach przyjmowania Prostavin Plus.
3. Odbudowa tkanki chrzęstnej stawu po 3 tygodniach stosowania preparatu.
4. Zdrowy staw po zakończonej kuracji.

— Poniższe zdjęcie rentgenowskie przedstawia typowy obraz rekonstrukcji stawu kolanowego.

— Prostavin Plus oddziałuje bezpośrednio na przyczynę problemu stawowego, środek nie tylko usuwa objawy, ale także przywraca zniszczonej tkance jej prawidłowe funkcje, dzięki czemu uzyskujemy całkowitą eliminację przypadłości.

— POWIEDZIAŁEŚ, ŻE DZIĘKI KURACJI MOŻNA ODBUDOWAĆ STAWY JUŻ W 3-4 TYGODNIE. GDZIE WIĘC MOŻNA NABYĆ TEN WSPANIAŁY ŚRODEK?

— Cieszę się, że padło to pytanie. Wspólnie z polskim zespołem lekarzy doszliśmy do porozumienia, że ​​produkt będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej. Ponieważ jesteśmy niezależni, nie jesteśmy powiązani z żadną firmą farmaceutyczną i możemy dystrybuować produkt przez Internet. Każdy mieszkaniec Polski może wziąć udział w programie, dzięki któremu Prostavin kupisz z dostawą na terenie kraju z rabatem 54,2%!

Ta promocja jest dla nas ważna, ponieważ chcemy mieć pewność, że Twoje stawy są pod pełną opieką najlepszego specjalisty w tej dziedzinie, czyli środka Prostavin Plus. Pamiętaj, że jedynie regularne i systematyczne stosowanie Prostavin Plus, może przywrócić ich pełną ruchliwość oraz elastyczność.

Jest tylko jedno „ale”. Promocja trwa od: do włącznie.

— ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA NASZEJ ROZMOWY. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WYWIAD! ZECHCESZ MOŻE POWIEDZIEĆ NASZYM CZYTELNIKOM KILKA SŁÓW PODSUMOWUJĄCYCH?

— Oczywiście. Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na ogromną ilość podrabianych produktów, które nie wykazują tak dobrego działania. Po prostu z reguły najpopularniejsze i najskuteczniejsze środki są podrabiane. Z racji tego, że Prostavin Plus cieszy się coraz większym zainteresowaniem, spodziewamy się, że niedługo powstaną niemalże identyczne produkty konkurencji. Miałem już do czynienia z podrobionymi środkami, dlatego namawiam wszystkich do kupowania Prostavin Plus tylko od zaufanych sprzedawców.


Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant oddzwoni w celu omówienia szczegółów zamówienia.

299 PLN

137 PLN194 komenarze Daria Dąbrowska Zażywałam te kapsułki, bardzo licząc na to, że pozbędę się raz na zawsze bólu stawów, chociaż nie bardzo wierzyłam w efekt mówiąc szczerze. Ku mojemu zaskoczeniu pomogło ekspresowo! Od teraz ten środek stał się niezastąpionym elementem naszej rodzinnej apteczki. Polecam!!!
- 21:12
Dominika Kołodziej Po prostu świetny środek na obolałe stawy! Bardzo mi pomógł. Polecam wszystkim, którzy mają takie problemy. - 17:18 Sylwester Pieńkowski Dzień dobry. Mam 68 lat. Poprosiłem moją wnuczkę o napisanie tej recenzji. Jestem emerytem, całe życie pracowałem w sowim gospodarstwie rolnym. Całe życie pracowałem ciężko nie oszczędzając się. Po latach ciężka praca zaczęła coraz bardziej przypominać o sobie w postaci ostrego bólu stawów. Bolały wszystkie stawy: biodra, kolano, kostki. Była sytuacja że spędziłem pół dnia na podwórku, dopóki nie przyszła moja córka i pomogła mi wrócić do domu. W szpitalu przepisano mi maść na bóle i to koniec. Nic nie pomagało. Przeczytałem o Prostavin Plus w gazecie i poprosiłem wnuczkę, aby zamówiła go. Sam nie umiem tego zrobić. Po 2 tygodniach stosowania tego środka na stawy całkowicie przestało mnie boleć. Jestem bardzo wdzięczny i polecam serdecznie. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
- 14:30
Barbara Głowacka W pracy cały czas siedzę na krześle i pod koniec dnia moje plecy bolą niemiłosiernie podobnie zresztą jak kolana. Kapsułki biorę już od miesiąca, efekt jest niesamowity. Długo nie musiałam czekać na ulgę. - 14:26 Tamara Aleksandra Strawińska Lekarze moje bóle stawów przypisywali starości. Jak to? Czuję się przecież młoda. Moje życie to moja rodzina, mój ogród i kwiaty a z powodu choroby zwykły spacer do sklepu po drugiej stronie ulicy był dla mnie ciężarem. Bóle stawów i krzyża zmusiły mnie zmiany życia. Usłyszałam o Prostavin Plus jako o najnowszym środku w Polsce na ból stawów. Po kilku dniach mogłam wyprostować się, zaczęłam normalnie chodzić. SUPER ŚRODEK - 12:38 Roman Chamrowski Szczerze mówiąc, na początku byłem bardzo sceptyczny co do tego typu środków. Mimo to zaryzykowałem i zacząłem to zażywać. Efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie! Mogę polecic - 11:49 Andrzej Wakowicz Latem miałem straszne bóle stawów. Nie wiem czemy mnie tak złapało możliwe że to od upałów? Nie mogłem pracować ani nic robić koło domu. Moja żona i ja spaliśmy nawet na osobnych łóżkach bo wierciłem się całą noc. Zamówiłem Prostavin Plus przez gazetę i po kilku dniach poczułem ulge. Polecam, śmiało mogą państwo kupować. - 09:09 Karol Przybył Od dłuższego czasu cierpię na bóle stawów, mimo że mam dopiero 27 lat. Myślę, że zniszczyłem je na siłowni. Próbowałam już różnych metod ale tak naprawdę pomógł mi Prostavin Plus. Już po kilku dawkach ból zaczął się zmniejszać. Nadal jestem w trakcie kuracji ale efekt powala. - 06:25 Eugeniusz Masny Jako kierowca siedzący za kierownicą przez osiem godzin dziennie powiem, że te kapsułki bardzo pomogły. Ustąpiły bóle w karku i w dolnej części pleców. - 02:50 Franciszek Ciemkowski Moja żona cierpi na artretyzm i zwyrodnienie stawów. Zdarza się, że dosłownie krzyczy z bólu... Było to straszne kiedy zwłaszcza w środku nocy płakała z bólu. Według niej ból był taki jakby psy gryzły jej nogi. I nie mogłem nic zrobić, żeby jej pomóc, tylko trzymałem ją za rękę i uspokajałem. Moja żona na co dzień poruszała się też z trudem. Byliśmy bezradni, szukaliśmy czego skutecznego. Brat znajomego polecił nam Prostavin Plus, oddając nam na próbę pół swojego opakowania. Zaraz sami zamówiliśmy ten środek, bo pierwsze efekty przyszły dość szybko, moja żona poczuła ulgę i wkońcu przespała cala noc. Dzięki Bogu, że istnieją takie środki… - 01:23 Sylwia Mośik Kupiłam ten środek kuzynowi, którego bolą stawy w palcach. Już po 2-3 dniach poczuł pierwszą poprawę. Po pierwsze bóle palców ustąpiły i mógł je swobodnie wyprostować, a po drugie cała ręka zaczęła się normalnie poruszać. Do całkowitego wyzdrowienia zostało jeszcze trochę, ale grunt ze jest różnica. - 21:42 Kalina Brzezińska Środek jest naprawdę zbawieniem dla tych których męczą bóle. U mnie od czasu do czasu dochodziło do zapalenia stawów nóg, aż nie można było stanąć. Puchły kostki, potem pojawiały się bóle kręgosłupa, a ból ten rozprzestrzeniał się po całym ciele. Ręce spuchły, zaczęły im drętwieć. Ból był skoncentrowany w lewej ręce, 3 palce były zdrętwiałe. Poszłam do masażysty ale masaż nie pomógł - chwilowa poprawa może. Przyjaciel dał mi kapsułki i okazało się, że to tego potrzebowałam. W dość krótkim czasie atak zapalenia i bólu ustąpił, Prostavin Plus to moje zbawienie! - 20:43 Mikołaj Sadowski Niedawno zaczęły boleć mnie stawy kolanowe. Żona namówiła na wypróbowanie tego produktu. Od miesiąca jestem w trakcie stosowania. POMAGA POLECAM. - 17:35 Maryla Łozka Podczas zmiany pogody moje kości zaczyna mi wykręcać … Wzięłam Prostavin Plus, zacząłam go stosować zgodnie z zaleceniami i po kilku dniach zauważyłam, że pogoda już tak nie wpływa na mnie. Dobry środek, będę go nadal używać. - 16:05 Aleksander Śmir Od marca bardzo bolały mnie plecy… Przez 2 miesiące nie mogłem nawet leżeć na plecach. Spałem w nocy tylko z 2-3 godziny z poduszkami pod brzuchem ... W maju zacząłem zażywać ten środek. Mogę polecić z ręką na sercu! Usuwa ból, można poczuć duużą ulgę. - 14:44
Zamów Prostavin Plus juz dziś!Netline LLC
129281, Moscow, ul. Izumrudnaya, d. 13, k. 2, et. 1, pom. 1, kom. 2, of. 4

Политика конфиденциальности
Пользовательское соглашение